Twitter
Terugkoppeling
(Niet) Tevreden? Vertel het ons! Natuurlijk willen wij graag dat u trots bent op uw nieuwe, gerenoveerde of gerestaureerde bedrijfspand of woning. En complimenten zijn welkom. Wij beloven u dat we deze doorsturen aan "De bouwer van vandaag". Heeft u kritische opmerkingen, meld het ons dan ook! Want van opbouwende kritiek leren wij ook.
Stuur dit artikel door naar een vriend, vul zijn / haar mail adres in en eventueel een persoonlijke boodschap en klik op verzenden.
U heeft een vraag over dit artikel. Vul hier uw naam, mail adres en eventueel telefoonnummer in, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op

Verbouw/Uitbreiding High Tech Factory (HTF) Cleanrooms, Enschede

20 januari 2012

Voor de High Tech Factory (HTF) van de Universiteit Twente in Enschede zijn we op dit moment bezig met de uitvoering van de Hout Skelet Bouw (HSB). De HSB is door ons uitgewerkt in 3D door middel van de BIM werkmethodiek. Hiermee proberen we zoveel mogelijk onvolkomenheden eruit te halen.

De elementen zijn op twee grote tafels in de loods in Goor gemaakt. Op dit moment worden ze in elkaar gezet. Door het hoge houtpercentage is het af en toe wel een gepuzzel om de juiste (vooraf gezaagde) elementen bij elkaar te krijgen, maar dit lukt naargelang we ermee bezig zijn steeds beter.

Uiteindelijk zullen de elementen die een afmeting hebben tot ca. 3,2 x 6,5 meter een gewicht hebben van ca. 900 kg.