Twitter
Terugkoppeling
(Niet) Tevreden? Vertel het ons! Natuurlijk willen wij graag dat u trots bent op uw nieuwe, gerenoveerde of gerestaureerde bedrijfspand of woning. En complimenten zijn welkom. Wij beloven u dat we deze doorsturen aan "De bouwer van vandaag". Heeft u kritische opmerkingen, meld het ons dan ook! Want van opbouwende kritiek leren wij ook.
Stuur dit artikel door naar een vriend, vul zijn / haar mail adres in en eventueel een persoonlijke boodschap en klik op verzenden.
U heeft een vraag over dit artikel. Vul hier uw naam, mail adres en eventueel telefoonnummer in, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op

Nieuwbouw hoofdkantoor en showroom Bukatchi, Hengelo


In slechts vier maanden werden het nieuwe hoofdkantoor en de showroom van Bukatchi Outdoor Products in Hengelo gerealiseerd. Het pand, bestaande uit hout, metaal en glas, is gevestigd op het gloednieuwe bedrijventerrein ´t Oosterveld. Dit terrein wordt ontwikkeld in opdracht van de gemeente Hengelo. Doel is om reguliere bedrijvigheid met een gemengd karakter te realiseren.

Frank Krake, directeur van Bukatchi Outdoor Products, vertelt over zijn ervaring met de bouwer van vandaag.


 

Opdrachtgever  : Bukatchi Outdoor Products
Architect  : Leferink Architecten bna Denekamp
Inhoud project  : Het twee verdiepingen tellende gebouw is in totaal 2.000 m².
Plaats  : Hengelo
Website  : http://www.bukatchi.com